•  

«Ворскла» та «Маріуполь» зійдуться в Полтавській битві за 3 місце

330
«Ворскла» та «Маріуполь» зійдуться в Полтавській битві за 3 місце

Цей матч цілком може претендувати на статус центрального в недільній програмі туру, адже на полі зійдуться дві команди, які в перших матчах сезону чітко підтвердили свої амбіції боротися за місце в першій шістці з перспективою завоювати путівку в єврокубки.

Полтава. 19:30. Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Трансляція на ТК «Футбол 1».

А з урахуванням вчорашнього матчу «Олімпіка», у «Ворскли» або «Маріуполя» є можливість за підсумками туру піднятися на третє місце в турнірній таблиці. Для цього потрібна перемога.

Правда, передбачити, яка з команд більше заслуговує такої долі, зараз дуже непросто. За потенціалом сьогоднішні суперники приблизно одного рівня, нехай азовці й трохи яскравіше почали чемпіонат, а у «Ворскли» більш досвідчений підбір виконавців, тому слід очікувати такої ж рівної гри, з невеликою територіальною перевагою господарів.

На видовищність надій мало, хоча дуже б хотілося в цьому помилятися, адже обидві команди мають гравців, які можуть прискорити і загострити гру. Інша справа, чи будуть вони ризикувати, адже в таких матчах зазвичай перемагає бажання не пропустити, а весь малюнок гри зводиться до вичікування помилки суперника.

Віктор Карпенко

Коментарі