•  

«Ворскла» вирушає на другий турецький збір

770
«Ворскла» вирушає на другий турецький збір

«Ворскла» вирушає на наступний тренувальний збір до Туреччини в рамках підготовки до другої частини сезону. Вилітають полтавці сьогодні з Києва.

На другий збір головний тренер Ворскли Василь Сачко взяв кілька нових гравців. Крім футболістів резервного складу, яких не було на першому етапі підготовки в Туреччині, наставник полтавської команди взяв також захисника Олександра Матвєєва, який на початку цього року покинув «Олександрію».

Що стосується хавбека В'ячеслава Шарпара, який знаходиться на перегляді в клубі, то на даний момент невідомо, чи відправиться він на збір разом з полтавцями. Також з «Ворсклою» не полетить до Туреччини нападник Максим Дегтярьов. Він провів з «біло-зеленими» перші збори, де сподобався тренерському штабові. Проте переманити бомбардира з «Полтави» до «Ворскли» не вдалося через непідйомні для останніх відступні при розірванні контракту футболіста з «містянами».

На тренувальному зборі команда перебуватиме протягом двох тижнів. Місце проведення заключного етапу підготовки залишилося колишнім – селище Чолакли, неподалік від міста Сіде.

Також з’явилися чутки про те, що фінансові труднощі, які супроводжували команду майже рік, почали зникати. Про це повідомив спортивний журналіст Ігор Бурбас у своєму «Твітер».

Натомість, екс-захисник «Ворскли» Олексій Дитятьєв заявив, що клуб досі не розрахувався перед ним зокрема та усією командою загалом. Нагадаємо, останній нещодавно підписав контракт із львівськими «Карпатами». 

Віталій Кравченко

Коментарі