•  

«Ворскла» вкотре спробує переграти «Зірку»

330
«Ворскла» вкотре спробує переграти «Зірку»

У минулому сезоні «Ворскла» та «Зірка» зіграли між собою чотири матчі, в яких полтавці так жодного разу і не зуміли перемогти. Обидва матчі в Полтаві завершувалися внічию, а в Кропивницькому перемагали господарі.

Тому сьогодні команда Василя Сачка підходить до матчу з великим настроєм перервати неприємну серію. Тиждень тому полтавці отримали хороший заряд емоцій, впевнено перегравши на виїзді «Карпати» (3:1). А якщо вважати всі гольові моменти, то перевага в рахунку могла би бути набагато більшою.

Перший домашній матч сезону «Ворскла» програла «Шахтареві», тому сьогодні буде нова спроба розпочати чемпіонат вдома з хорошого результату.

Напевно Сачко постарається зберегти ту легкість у грі, що була проти «Карпат». Але це буде непросто, адже «Зірка» в виїзному матчі точно не буде залишати стільки свободи на своїй половині поля, скільки «Карпати» в домашній грі.

«Зірка» в двох перших турах не виграла, але і не програла, двічі зігравши внічию. Роман Монарьов навряд чи до кінця задоволений результатами команди, проте з огляду на те, що склад явно не укомплектований до кінця, то результати стартових матчів можуть вважатися цілком непоганими.

Початок матчу о 19:30 на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського. Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2».

Віктор Карпенко

Коментарі