•  

«Ворскла» впоралася із «Волинню» в останньому матчі року

330
«Ворскла» впоралася із «Волинню» в останньому матчі року

Полтавська команда обіграла лучан і поки що піднялася на 6-у сходинку чемпіонату.

«Волинь» 0:1 «Ворскла»
Голи: Одарюк, 50.

«Ворскла»: 12.Непогодов, 4.Пердута, 8.Ткачук, 13.Хльобас, 17.Чеснаков (к), 19.Одарюк, 23.Сапай, 29.Кравченко, 44.Даллку, 82.Ребенок, 99.Зарічнюк.

Головний тренер: Василь Сачко.

«Волинь»: 1.Кичак, 47.Романюк, 18.Логінов, 67.Мелінишин, 20.Задерецький, 9.Мемешев, 22.Шаповал, 7.Герасимюк (к), 97.Дудік, 99.Діденко, 38.Петров.

Головний тренер: Віталій Кварцяний.

Не дивлячись на істотні кадрові проблеми, саме гості продемонстрували у першому таймі ефективнішу гру біля чужих воріт. Після подачі з кутового від Зарічнюка пробив головою Одарюк – м’яч пролетів вище воріт. Ще одну нагоду відзначитися отримав Ребенок ударом з-за меж штрафного, але Кічак впорався з цим пострілом. Таким чином, в першому таймі лучанам все ж вдалося залишити свої ворота на замку.

Але на самому старті другої половини зустрічі гості все ж провели такий потрібний для себе гол. Ребенок наблизився до чужого штрафного по лівому флангу, після чого пробив у дальню стійку воріт Кичака. Першим на добивання встиг Одарюк, переправивши м'яч вже у порожні ворота. Після пропущеного гола настала черга активності в атаці вже для «Волині». Двічі здорово виконував удари з центру штрафного досвідчений Діденко. Але спочатку після красивого пострілу через себе м'яч вдарився об штангу, а потім полетів вже вище цілі.

На останніх хвилинах матчу «Волинь» організувала позиційні атаки на чужі ворота, але особливого успіху не здобула. Згадки заслуговує небезпечний постріл Герасим'юка з-за меж штрафного поруч зі штангою, але не більше того. 0:1 - важлива перемога для «Ворскли», яка дозволяє полтавчанам мінімум до завтрашнього матчу закріпити за собою заповітне шосте місце.

Сачко: «Сподобалася дисципліна у грі»

Головний тренер «Ворскли» відзначив дії новачків, яких сьогодні у складі виявилося чимало.

– Гра була рівна, можливо, ми гостріше грали. У нас були кадрові проблеми, але я не буду жалітися. Хтось захворів, у когось картки були. Але ті, хто сьогодні вийшов, почули тренерів. Мені сподобалася цілісність команди, більш-менш дисципліновано зіграли – говорить коуч «біло-зелених».

Також тренер полтавців похвалив організаторів матчу, які підготували поле належним чином, не дивлячись на несприятливі погодні умови.

– Приємно відзначити дебюти в УПЛ Ічанського, Шаповала, Даллку. Відіграли непогано, цей матч запам’ятають і хочеться вірити, що з них вийдуть непогані футболісти – зазначає Василь Сачко.

Коментарі