•  

Восьмий день перемир’я: російські бойовики обстрілюють українські війська з мінометів, танків, «Градів»

130
Восьмий день перемир’я: російські бойовики обстрілюють українські війська з мінометів, танків, «Градів»

Попри режим припинення вогню, ворог використовує важку артилерію проти українських військових і навіть місцевих жителів.

Вночі поблизу Ясинуватої та Авдіївки розпочався бій. Бойовики застосовують важку артилерію і танки.

Повідомили на сайті «ТСН.ua».

Дістатися до Авдіївки нині дуже непросто. Терористи підірвали мости, уламки та залізничні вагони заблокували рух на трасах.

Сама Авдіївка контролюється сепаратистами. Блокпости довкола міста облаштовані бойовиками.

Складна нині ситуація під Майорськом. Там український блокпост обстрілюється з важкої артилерії та мінометів. Однак частіше влучають не у військовий об'єкт, а в будинки, розташовані неподалік.

Поблизу міста українська розвідгрупа потрапила в засідку. Щонайменше двоє бійців важко поранені.

Найскладніша ж ситуація нині в бійців 11-го батальйону «Київська Русь». Вони знаходяться за Дебальцевим у щільному вогневому контакті з ворогом.

«Продовжуються удари «Градом» по Дебальцевому. Обстрілюються з мінометів наші блокпости. Була спроба штурму одного з наших блокпостів. Одна, друга спроби були відбиті. Вчора стріляли, позавчора стріляли, сьогодні стріляли», - розповів один із військових.

У самому Дебальцевому, котрий контролюють українські війська, в незачищеній від бойовиків північній частині на автомобілях пересуваються мобільні групи терористів. Вони обстрілюють із мінометів місто, тоді як тамтешні жителі вважають, що це робить Національна гвардія.

Вони переконані, що снаряди прилітають із тих боків, де знаходяться українські війська.

Під вогнем ворога також перебуває Попасна. Традиційно вже ракети прилітають не лише на блокпости, а й у житлові будинки.

Як уже повідомлялося, напередодні бойовики обстрілами знищили завод, елеватор і житлові будинки в Попасній.

Коментарі