•  

Впіймали обкрадача машини Капліна. Нардеп блефував про компромат на Мамая

5520
Впіймали обкрадача машини Капліна. Нардеп блефував про компромат на Мамая

Правоохоронці вилучили у злочинця всі викрадені з машини Сергія Капліна речі – але не побачили серед них обіцяного нардепом компромату на мера Полтави.

В Кременчуці місцеві правоохоронці затримали 31-річного місцевого жителя, що 7 грудня в цьому місті обікрав припарковану Toyota Camry, якою пересувався народний депутат України Сергій Каплін.

Прес-офіцер Кременчуцького відділку УМВС України Полтавської області Ганна Васенко повідомила «Останньому Бастіону», що «все, що було вказане в заяві про крадіжку – знайдене у злочинця і вилучене».

«Нардеп Сергій Каплін не звертався щодо обкрадання. Заяву про обкрадання писав водій автівки – помічник нардепа. В заяві вкраденим було перелічено – куртка водія, документи щодо особи водія, посвідчення та значок народного депутата України. - повідомила прес-офіцер.

Раніше Сергій Каплін заявляв журналістам, що під час пограбування автомобіля були вкрадені документи, флешка тощо, які мстили начебто докази корупції Полтавського міського голови Олександра Мамая.

Разом з цим Ганна Васенко зазначила, що «в заяві про крадіжку не згадувалося про подібні предмети. Не були знайдені схожі речі і в самого крадія».

Кременчуцькі правоохоронці встановили причетність злочинця до обкрадання ще щонайменше 25 автомобілів. Чоловік майже кожної ночі в різних районах міста Кременчука скоював по кілька крадіжок з автомобілів – ідеться в повідомленні УМВС Полтавської області. Затриманий раніше вже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців, в тому числі за крадіжки та зберігання наркотиків.

Варвара Самохіна

Коментарі