•  

Вп’ятьох на одному ліжечку спала малеча в полтавській багатодітній сім’ї

2530
Вп’ятьох на одному ліжечку спала малеча в полтавській багатодітній сім’ї

Жахітливий сон малечі закінчили працівники соціальної служби.

В Полтаві соцслужби вилучили дітей у багатодітних батьків через неприйнятні умови життя.

Сім’ю, яка проживає в жахливих житлово-побутових умовах, виявили працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей полтавського УМВС.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Будинок виявився відключеним від газопостачання за борги, санітарно-гігієнічні норми вкрай незадовільні: в середині оселі надзвичайно брудно, речі розкидані, навкруги сміття, бігають таргани. Крім того, в домі відчувається стійкий запах тютюну та алкоголю», - розповіла очільниця дитячого сектору УМВС Наталія Нечепуренко.

До всього сім’я з п’яти осіб мала лише одне ліжко на всіх. Умов для проживання трьох малолітніх дітей, наймолодшому з яких лише 6 місяців, та 8 і 9 років немає, кажуть в міліції.

6-місячного малюка соцпрацівники вилучили з та помістили до дитячої лікарні. Двох старших дітей мати добровільно погодилась відпустити до дитячого притулку, куди діти побажали їхати із задоволенням – кожен мріяв про окремі ліжка, кажуть міліціонери.

Родина, що оселилась в одному із будинків Полтави нещодавно переїхала з іншого району. Проте облаштовувати побут батьки потреби не побачили – мамі з татом вистачало оковитої щоби крізь рожеві окуляри дивитися на життя дітей.

На батьків правоохоронці склали адмінпротоколи за ухилення від виконання своїх обов’язків. В МВС кажуть що готові повернути дітей, але це залежить від самих батьків – спочатку вони повинні створити прийнятні умови для життя.

Коментарі