•  

Всесвітній банк виділив Україні 2, 5 мільярди доларів на розвиток економіки та соціального сектору

00
Всесвітній банк виділив Україні 2, 5 мільярди доларів на розвиток економіки та соціального сектору

Всесвітній банк виділив Україні 2,5 мільярди доларів із обіцяних 3,5 мільярдів цього року на розвиток економіки та соціального сектору.

Про це повідомила віце-президент СБ по Європі та Центральній Азії Лора Так у своїй статті, опублікованій на офіційному сайті організації за підсумками її робочого візиту В Україну.

«Навіть з урахуванням того, що ситуація на сході країни ускладнює збір доходів до бюджету і змушує збільшувати витрати, уряд робить зусилля, спрямовані на стримування бюджетного і квазі-бюджетного дефіциту. В перспективі буде важливо витримувати жорстку бюджетну політику, забезпечуючи при цьому безперервність надання державних послуг і захист незаможних верств населення», - зазначила Лора Так.

Рішення Нацбанку України про перехід до гнучкої політики обмінного курсу послужить відновленню конкурентоспроможності і дозволить заповнити валютні резерви, впевнена представник СБ.

«Перш за все необхідні заходи для підтримання макроекономічної і фінансової стабільності. Настільки ж важлива боротьба з корупцією і поліпшення якості управління. Це повинно послужити підвищенню результативності державних видатків, якості надання державних послуг, а також збереженню безпрецедентного рівня сприяння з боку міжнародних партнерів», - зазначила Так.

За її словами, інші пріоритетні напрямки включають в себе реструктуризацію газового сектора і проведення всеосяжної реформи для впорядкування регулювання підприємництва в Україні.

Коментарі