•  

Всі, хто відмовилися від українського громадянства, схопили російський триколор, повинні бути автоматично позбавлені паспорту

110

Позбавляти українського громадянства треба усіх жителів окупованих територій, які публічно принижували Україну, розмахували російськими прапорами і обрали громадянство РФ, але щодо інших категорій - має вестися слідство.

"Всі, хто відмовилися від українського громадянства, схопили російський триколор, вони повинні бути автоматично позбавлені українського паспорту. Без суду, без слідства, без нічого. На це навіть не потрібно витрачати час і роботи наших судів", – заявив народний депутат Юрій Береза, передають Патріоти України.

За його словами, якщо людина публічно заявляла, що Україна - це г*вно, а Росія – це все, вона має бути позбавлена українського громадянства, однак тут є ще декілька моментів.

"Є люди, які отримували паспорт свідомо, але приховано. З ними мають працювати спецслужби, і за результатами так само автоматично позбавляти українського громадянства. І ще один момент, є люди, яких, за їхніми словами, примушували виступати проти України і брати російське громадянство. Стосовно них має проводитися розслідування і по рішенню суду позбавляти громадянства", – додав він.

Посилання на джерело: http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vsi-...

Коментарі