•  

«Всі живі й здорові» – полтавські міліціонери повернулися з зони АТО

3630
«Всі живі й здорові» – полтавські міліціонери повернулися з зони АТО

Бійці зведеного загону УМВС Полтавщини сьогодні повернулися додому в ході чергового етапу ротації.

Скільки сьогодні бійців-правоохоронців повертаються додому – секрет, говорять в полтавському управлінні МВС. Але головне, каже один з добровольців Олександр, що «всі живі й всі здорові».

Міліціонерів-добровольців зустрічають рідні, друзі, багато товаришів по мирній службі та керівництво.

З автобусів виходять понад сотня полтавських міліціонерів, стомлених, але всі твердять, що готові повернутися в зону АТО за першим же покликом.

Дружини, матері й сестри зустрічають захисників квітами і зі сльозами на очах. Діти – з повітряними кульками і тільки радісно: витягають руки татусів з обіймів матері та тягнуть гуляти.

Міліціонери повернулися з-під Костянтинівки, де провели місяць. Вчора на їхній пост уже заступила зміна побратимів. Більше подробиць, як завжди, засекречені. Але урочисте привітання до прибулих керівництвом прочиняє завісу: хлопцям довелось вистояти перед кулями, градами, мінами і навіть у дебальцівському горнилі.

Міліціонери здають зброю після чого у повному розпорядженні своїх родин. Серед речей фронтовиків не тільки традиційне воєнне спорядження, а й, наприклад, звичайні домашні тепловентилятори. Олена, дружина одного з бійців, дивується гітарі, яку привіз чоловік: каже знає, що він грає, але звідки на війні взявся музичний інструмент – поки не може збагнути.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Полтавській області Андрій Балонь подякував підлеглим за патріотизм, самовідданість і професіоналізм, який вони продемонстрували за час проведення антитерористичної операції на сході України.

На всіх, хто повернувся сьогодні чекає кілька днів відпочинку, після цього міліціонери повернуться до виконання своїх службових обов’язків на полтавській землі, принаймні до чергового наказу.

Максим Кондратенко

Коментарі