•  

Вступна кампанія 2018: майже 60 000 абітурієнтів рекомендовано для вступу на бюджет

440

З 1 серпня абітурієнти почали отримувати рекомендації щодо вступу на бюджет. Розподіл на місця державного та регіонального замовлення вже відбувся, тож зараз інформація почала з’являтись у реєстрі на офіційному сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.

Наразі за інформацією Міносвіти, 8 тисяч 875 вступників вже отримали рекомендації на бюджет.

«Відповідна інформація – хто отримав бюджетні місця – вже вивантажується та поступово відображається в електронних кабінетах вступників. Так, в них навпроти однієї з заяв з’являється статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня. Саме зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.»

Також відомство повідомляє, що до 18 серпня відбудеться переведення претендентів на вакантні бюджетні місця.

Право на переведення мають ті вступники, що мають спеціальні умови на участь у конкурсі. Зокрема, першою категорією переведення, незалежно від конкурсного балу, є діти загиблих захисників України. До другої категорії, переведення яких залежить від конкурсного бала, – діти учасників АТО, особи з інвалідністю І, ІІ груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, а також внутрішньо переміщені особи тощо.

Коментарі