•  

Вул. Аптечна, Цукрова, Фарбова, Тракторна – декомунізація по-полтавськи триває

3080
Вул. Аптечна, Цукрова, Фарбова, Тракторна – декомунізація по-полтавськи триває

Колишній міський очільник, голова фонду «Полтавська родина» Полтави Андрій Матковський вчора на прес-конференції представив громадську ініціативу для полтавців «Твоя вулиця – твоя назва». Згідно з нею в Полтаві незабаром можуть з’явитися вулиці, названі на честь полтавських чиновників. 

Говорячи про ідею створення руху, Матковський наголосив на неодноразових зверненнях мешканців будинків на вулицях, які збираються перейменувати. Вони зверталися до депутата Полтавської міськради, як в соціальних мережах, так і при особистих зустрічах.

Також Андрій Матковський зазначив, що засновники новоствореного громадського руху відкриті до співпраці з представниками інших організацій та ініціатив, які можуть запропонувати власні варіанти назв вулиць. Будь-хто може долучитися до кампанії «Твоя вулиця — твоя назва».

Долучаємося до руху та пропонуємо нові назви вулиць, які на нашу пошту надсилають читачі видання та пересічні полтавці. Громада вважає, що треба вкарбувати у вічність імена полтавських посадовців, кандидатів на посаду міського очільника на минулих місцевих виборах. Полтавці хочуть бачити ці вулиці перейменовані відповідно на вул. Аптечну, вул. Цукрову, вул. Фарбову (або ж вул. Салатову – тут думки населення поки розходяться), вул. Тракторну та пров. Пігмейський.

Уважаємо, що такі урбаноніми щонайкраще відбиватимуть сьогочасні реалії життя й припадуть до душі всім громадянам нашого міста. 

Коли громада повністю визначиться, Андрій Матковський обіцяє звернутися до голови Полтавської ОДА Валерія Головка з пропозиціями, які підтримали мешканці міста. Нагадаємо, що саме голова Полтавської ОДА своїм розпорядженням до 21 травня 2016 року визначає нові назви вулиць обласного центру.

Коментарі