•  

«Я хочу вірити в те, що сьогоднішнє перемир’я створено для нарощення міжнародних відносин та накопичення сили», - боєць батальйону «Азов»

00
«Я хочу вірити в те, що сьогоднішнє перемир’я створено для нарощення міжнародних відносин та накопичення сили», - боєць батальйону «Азов»

На прес-конференції полтавській бійці добровольчого батальйону «Азов» Анатолій Ханко, Юліан Матвійчук та Андрій Олефіренко розповіли як вони ставляться до підписаного меморандуму про перемир’я.

«Особисто для мене, такого роду перемир’я – це ганьба з одного боку, а з іншого боку, я хочу вірити в те, що воно існує лише для того, аби накопичити сили, наростити міжнародні відносини та отримати зброю і потім з новими силами йти в бій та здобувати перемогу», - поділився полтавський боєць добровольчого батальйону «Азов» Юліан Матвійчук.

За словами Матвійчука, український уряд може просто розірвати це перемир’я і забрати законно свої захоплені регіони, бо воно одностороннє. Терористи «ДНР» та «ЛНР» звичайним чином ігнорують підписаний меморандум.

Бійці «Азову» говорять про те, що це перемир’я зроблене для того, щоб виграти час. Бо саме цей час для Росії іде на мінус через санкції, у сепаратистів час іде на мінус, бо скоро зима і деякі з них просто розбігаються. Полтавські добровольці сподіваються, що найближчим часом це перемир’я буде розірване.

Більшість «азовців» негативно сприймають підписаний меморандум про перемир’я, але втішають себе думкою, що керівництво держави знає, що робить.

Коментарі