•  

Я у тата один син, один син - Анатолій Ковальчук і його Lexus

12870
Я у тата один син, один син - Анатолій Ковальчук і його Lexus

Кому гріх жалітися на матеріальні проблеми, так це екс-заступнику прокурора Полтавської області Анатолію Ковальчуку, що зараз обіймає посаду прокурора Рівненської області. За час служіння Закону Ковальчук пройшов шлях від рядового працівника до прокурора Кременчуцького району, в.о. прокурора Кременчука, а 30 жовтня 2014 наказом Генерального прокурора України був призначений заступником прокурора Полтавської області. Транзитом через Полтавську область Ковальчук потрапив на Рівненщину.

Саме роботі та батькам, а також…подарункам (від Діда Мороза? До відома, Ковальчуку вже стукнуло 43 роки) прокурор завдячує всьому найкращому в житті (мабуть, Дід Мороз-таки ходить до деяких не зовсім дітей за віком).

Декларація про доходи Анатолія Ковальчука свідчить, що з офіційних доходів він заробив торік 207 000 гривень, з яких 145 тисч склала зарплата, а ще 62000 прокурор задекларував у розділі "подарунки, призи, виграші" (О, щасливчику, Ковальчук виграв у лоторею?). Дружина облпрокурора займається бізнесом, і принесла в скарбничку в 2014 році трохи менше 100 000 гривень.

На самого Ковальчука записана замельна ділянка, площею 0,16 га і будинок на 222 квадратних метра, а також автомобіль Lexus RX350 2011 року випуску. Дружина новопризначеного облпрокурора Рівненщини також є земелевладельцем - на неї записані три ділянки, площею 0,24 га, 0,12 га і 0,044 га.

Але найціквіше в цьому далеко небідному переліку майна – автівка.

У мене автомобіль марки" Лексус ", - зазначає прокурор, - який допоміг купити батько. Він фермер, у нього 1200 га землі, а дітей двоє - я і сестра. Тато допоміг, доклав, і мені, і їй на машини", - заплутано пояснив джерело походження свого залізного коня Ковальчук, який працює в органах прокуратури 18 років.

Для справки:

Lexus RX350 2011 року випуску в б/у стані зараз коштує майже 860 тис.грн. Таки батько Ковальчуа – талановитий фермер. Купити автівки двом дітям за таку ціну, як зазначив син. І це з 1200 га землі.

При цьому, законник поскаржився на низький рівень зарплат в прокуратурі (задекларована зарплата Ковальчука за рік склала 145 тис. грн.), через що у співробітників відомства відсутнє необхідне завзяття до роботи і мотивація. "Якщо слідчий отримує 2300 гривень зарплати, то ви ж розумієте", - зазначив Ковальчук.

Ми не розуміємо. 

Не розуміємо, звідки в прокурора Рівненської області замельна ділянка, площею 0,16 га і будинок на 222 квадратних метра, а також автомобіль Lexus RX350 та 207 000 гривень заробітку, із яких 62 тисячі – подарунки. Скільки років повинен працювати на таку зарплату прокурор (не їсти, не пити), щоб купити хоча б будинок на понад 220 квадратних метри? Про автівку взагалі мовчимо. 

Мабуть, уся справа в батьках. І подарунках. 

Коментарі