•  

Я вже давно припускав, що Коломойський дрейфує в напрямку російських впливів,- Чорновіл

220

Чи має патріотизм ціну? Для декого має. На телеканалі Коломойського "1+1" в програмі "Танці з зірками" танцюватиме кума Путіна Оксана Марченко (дружина Віктора Медведчука). Хоча для них, вочевидь, "танці поза політикою", як і для когось - "футбол внє палітікі", а ще "давайте ж не руйнувати прості людські відносини"... Олігарх Коломойський дуже уважно стежить за всіма резонансними подіями та програмами на своєму каналі, такий візит просто так без його особистої санкції не відбувся б.

Про це на свої сторінці у Facebook написав політичний експерт , громадський діяч Тарас Чорновіл.

 

Сама ж Оксана Марченко є не просто кумою й жінкою двох найодіозніших персонажів, але й сама готується до початку політичної кар'єри. Колись Медведчук уже раз хотів її завести в першу десятку списку СДПУ(о), але збунтувався весь кагал Суркісів і інших власників акційних пакетів партії. Тоді замість неї жіноцтво представляла вчителька Прошкуратова. Нині ж Марченко включили в пакет "джинси", яку крутять деякі канали на підтримку партії "За життя" (формально Рабіновіча, реально Медведчука). Так 112 днями цілий великий блок присвятив саме участі Марченко в проекті на "Плюсах".

Я вже давно припускав, що Коломойський дрейфує в напрямку російських впливів. Більш знакова в цьому плані його серйозна співпраця з Тимошенко (поки, щоправда, в агітації проти спільних ворогів, але все ще попереду). А поява Марченко - це просто дуже красномовний дзвіночок, фактично маркер логіки подальших дій.

Коментарі