•  

«Я забула, що жінка, що стану потворою.... хотілося просто жити…»

4180
«Я забула, що жінка, що стану потворою.... хотілося просто жити…»

Редакція «Останнього Бастіону» все частіше отримує листи від жителів нашого міста та області. Наступний лист від жінки, яка своїм зверненням надіється уберегти гідність, здоров′я і, можливо, навіть не одне життя громадян.

Кілька днів тому ми уже публікували скаргу песіонера на лікаря 4 міської лікарні міста Полтави:

«Лікар не знає елементарних правил гігієни»

http://bastion.tv/news/golovnij-likar-ne-znaye-elementarnih-pravil-gigiyeni/

«Бажаю здоров′я! Ще зовсім нещодавно значення цих слів не зачіпало моєї уваги. Але в одну мить халатність лікаря, його непрофесійність та корисливі наміри,зламали мою оптимістичну свідомість, зруйнували моє життя та позбавили здоров′я.

Марина Бережна – весела життєрадісна жінка. Такою мене знали всі до моменту звернення за медичною допомогою в лікарню ЛОР-центр «Рефлектор», що по вулиці Фрунзе, 102 міста Полтави. Тепер я вважаю себе інвалідом, людиною-відлюдником, яка не пам′ятає своєї посмішки, уникає людей, втратила все, що так любила та цінувала. Лікарська недбалість коштувала мені життя…

Моє звернення до вас – це крик моєї душі, бажання попередити людей про можливість зустрічі з такими горе-лікарями.

11 травня 2015 року я звернулася до ЛОР-центру «Рефлектор» так як вважала, що в приватній клініці мені нададуть кваліфіковану медичну допомогу і вирішать мою проблему. Мене занепокоїв набряк в області носа. В реєстраційній запевнили в тому, що допоможуть, але я тоді і гадки не мала, до чого може призвести їхня допомога у майбутньому. На прийом я потрапила до ЛОР-лікаря, саме наголошую на цьому, що до ЛОР-лікаря, Олесі Василівни ЗИМИ. Оглянувши мене, вона поставила діагноз: фурункул в носі. І, замість того, щоб направити на стаціонарне лікування, як того вимагали медичні протоколи, вона перейшла до наступних ЗЛОЧИННИХ, по відношенню до мого здоров′я, дій : відкрила фурункул пінцетом і видавила його руками – це вже потім я дізналася, що цього робити не можна. Надавши таку горе-допомогу, вона відправила мене додому і запропонувала навідатись до неї наступного дня.

Та наступний день, після такої медичної допомоги, для мене міг не наступити….

Серед ночі, страждаючі від нестерпного болю, з високою температурою, з опухлим обличчям я почала шукати лікаря Зиму. Але марно, лікарня «Рефлектор», працює лише з 8-ої ранку, особисті телефони лікарів від пацієнтів приховують. Ледве дочекавшись ранку я поїхала до ЛОР-центру, розуміючи що рахунок йде на хвилини. Коли мене знову оглянула Олеся Василівна ЗИМА, я помітила на її обличчі шок від побаченого мого ускладнення, який вона просто не змогла приховати. Лікар терміново направила мене в стаціонарне ЛОР-відділення Полтавської обласної лікарні, де мене негайно прооперували, зробивши розтин, і хірургічно видаливши абсцес і набряки, які він спровокував, попередньо поставивши діагноз - абсцедуючий фурункул носа, ускладнений набряком верхньої губи, лівої щоки та тромбозом зліва.

13 травня 2015 року мені зробили наступну операцію: розтин абсцесу лівої щоки шляхом розрізання у двох місцях лівої щоки та один поверхневий розріз. Кожна операція супроводжувалася просто нестерпним болем, як фізичним так і моральним. До кожної операції я готувалася зночі, просто не могла зімкнути очей від болю і страху за майбутнє. Мене мучили найстрашніші думки. А ще ці нестерпні уколи, чисельні крапельниці, на мені просто не було живого місця, все тіло ломило, пекло від болю. А також лікарі попереджали про те, що є загроза втрати зору одного ока. Це все просто доводило мене до відчаю.

Я забула, що жінка, що стану потворою після стількох операцій на обличчі, що втрачу зір – всі ці думки мене мало обходили, хотілося просто жити…

Наслідком неправильного лікування мого фурункулу лікарем приватної клініки Рефлектор Зимою О. В., було появлення у мене абсцесу та виникнення необхідності у лікуванні та неоднократному оперативному втручанні. А сьогодні це: порушення міміки обличчя, шрами, різке погіршення здоров′я, загальний хворобливий стан та депресії. Лікарі обласної лікарні рятували не моє здоров’я, а моє життя. До теперішнього часу я проходжу курс реабілітації. А що робити з понівеченим обличчям? Чи допоможуть мені пластичні хірурги? І де взяти кошти на проведення пластичних операцій, всі кошти витрачені на моє лікування, це понад 50 тисяч гривень.

Та і які гроші у порівнянні з бажанням вижити, фізичним болем, який мені прийшлось витерпіти, з тим душевним станом, який я сьогодні переживаю, втративши своє здоров′я, зовнішність, втративши радість буття? Я сховалась від людей, живу думками про минуле та бажанням отримати майбутнє, яке зруйнувало корисливе бажання заробити тих же грошей горе-лікарем ЛОР-центру «Рефлектор» Зимою О.В. Для неї гроші, у порівнянні з моїм здоров′ям, переважили всі можливі важелі.

ЛОР-центр «Рефлетор» дій лікаря ЗИМИ О.В. не заперечує, ось як він підтверджує вчинення цих злочинних по відношенню до мене дій: «…11.05.2015 року лікарем-отоларингологом ЗИМОЮ О.В. Вам було видалено гнійний стрижень, оброблено утворений кратер розчинами антисептиків та призначено повноцінне консервативне лікування в достатньому обсязі, яке відповідно до стандарту лікування призначається пацієнтами з аналогічним діагнозом…» з листа ТОВ Медичного центру «Рефлектор» вих.№16 від 27 липня 2015р. Своєю відповіддю за власні дії вони порушують Наказ Міністерства охорони здоров’я № 117 від 15.03.2007 р., яким затверджено протокол надання медичної допомоги хворим з фурункулом, а саме хворі із таким захворюванням повинні лікуватися в стаціонарі офтальмологічного профілю.

На сьогоднішній день в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, правова кваліфікація ч.1 ст.140 КК України неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків . Стосовно дій Зими О.В. проводиться досудове розслідування Октябрським РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області.

Я дуже сподіваюся, що моя історія допоможе іншим, врятує не одне здоров′я та життя. Дуже прикро, що на сьогодні тема заробляння грошей стоїть вище ніж надання кваліфікованої медичної допомоги, таким чином лікарі порушують свій основний принцип не завдання шкоди, зобов'язання про відмову від хірургічного втручання ( клятва Гіппократа)».

Шановні читачі! Дякуємо за довіру! 

Коментарі