•  

Як чиновники на ярмарку про війну думають

8070
Як чиновники на ярмарку про війну думають

Усі керівники й чиновники, зокрема й голови облдержадміністрацій, удень і вночі думають, щоб такого зробити, аби війну припинити якомога швидше: чи на ярмарку з'їздити потанцювати, чи шашличку на тій же ярмарці поїсти за  800 грн кілограм. 

Якщо подивитися на чиновників, хочеться сказати: "Це ви називаєте, думати про Україну, так?"

А між іншим Сорочинський ярмарок - це ТОВ, організатором якого є теща Андрія Пісоцького (на відео ліворуч від Головка) Світлана Свищева (праворуч від Голови Полтаської обласної держадміністрації). Раз на рік Свищева виторговує мільйони чистого прибутку. 

Вона виставляє шалену арендну вартість торгової точки на ярмарку (це, нагадаємо, називається підтримка національного виробника), а торговці змушені ці гроші відбивати підняттям цін на свої вироби/продукти/сувеніри. Усе для людей, які ледве зводять кінці з кінцями.

Отак і виходить, що кілограм шашлика у день Ярмарки коштує 800 грн, хоча вартість м'яса в магазині рівно в 10 разів менша. Куди йдуть шалені прибутки? - Ну звісно ж, що на допомогу армії. Хочеться б вірити, але "Останній Бастіон" керується тверезим глуздом. 

Нагадаємо, що рік тому Народний депутат Валерій Головко звернувся до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням про скасування проведення цьогорічного Національного Сорочинського Ярмарку і прийняття Кабміном відповідної постанови

Позицію громади області та депутатського корпусу Полтавської обласної ради щодо недоцільності проведення Сорочинського Ярмарку підтримав народний депутат України Валерій Головко.

— У телефонній розмові з Прем’єр-міністром я озвучив свою позицію, що співпала із баченням ситуації депутатами Полтавської обласної ради. Вони на засіданні Президії облради вирішили відмінити проведення Сорочинського Ярмарку, — прокоментував Валерій Головко. — Є й відповідне звернення громадськості та керівництва Миргородського району, які пропонували відкласти на невизначений час ярмарок через нестабільну ситуацією на Сході, загрозу терористичних дій та зважаючи на необхідність дотримання морально-етичних норм. Для району Сорочинський ярмарок — це візитна картка і розкручений бренд, проте громада все ж вирішила цього року обійтися без свята, дбаючи про власну безпеку.

Отакої! То в 2014 війна в країні була, а зараз її немає??? За логікою Валерія Головка так і є, але ж....ніхто не сліпий, ми бачимо, які руйнування і скільки жертв Україна має через війну на сході. Чи в тещі першого заступника Головка Пісоцького закінчилися гроші, тому й вони сімейним підрядом вирішили, що гулять таки треба, аби поповнити собі бюджет?

Навіщо вигадувати відмазки й придумувати різні гасла, типу, "Україна - єдина родина" й на цих назвах торгувати, якщо цим ані Свищєва, ані Головко, ані Пісоцький нічого не зроблять, щоби допомогти країні та її армії. 

Прибуток від ярмарку складатиме мільйони. Подивимося, який відсоток від цієї суми власники ТОВ "Сорочинський ярмарок" не погребують віддати на потреби наших бійців, які зараз не танцюють і не ярмаркують, а захищають наше мирне небо. Якщо власники ярмарку взагалі цікавляться й переймаються проблемами України, її громадян і військових.

Коментарі