•  

Як наживається Полтавська держінспекція із захисту прав споживачів?

3520
Як наживається Полтавська держінспекція із захисту прав споживачів?

5 років у Полтаві та області найкорупованішим управлінням є держінспекція із захисту прав споживачів. Виконувач обов’язків цього управління І. О. Теницький, не ставши навіть керівником, він просто виконує обов’язки голови за відсутності того, почав заробляти хабарями! І це в державній інспекції!

Ставши виконувачем обов’язків, Теницький почав збивати штрафи за порушення законодавства про рекламу. Спершу Теницький звинувачує (у даному випадку під його хабарницьку руку потрапив гурт «LondonHill») у факті замовлення розповсюдження реклами про послуги, пов’язані з концертною та гастрольною діяльністю гурту без зазначення інформація про використання чи невикористання фонограм виконавцями музичних творів, коли така інформація має займати не менше 5% загальної площі рекламного засобу. У своєму рішенні в.о. Теницький посилається на абз. 11 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про рекламу» та користуючись статтею 27 Закону України «Про рекламу», Теницький стягує з рекламодавця (Подіум 2013) 12 000 гривень.

Усе б нічого, закон є закон, його треба виконувати, але (І) і тут найцікавіше: Рішенням того ж дня і за тими самими Законами, Теницький вирішує припинити провадження у цій справі у зв’язку з недоведеністю факту вчинення порушення. Гроші, звісно, хабарник забрав собі, адже куди їх дівати, справи то немає, усе, виявляється, законно, а Рішення як відкрилося волею виконувача обов’язків, так і закрилося за недоведеністю факту вчинення порушення.

Що хочу, те й кручу, а ще збиваю гроші, так, пане І.О. Теницький? Питання, чому вами досі не зацікавилися відповідні органи, зокрема прокуратура, невідомо. Можливо, поїхавши на один із найдорожчих курортів м. Миргорода в березні 2015, Теницький захопив із собою генералів та прокурорів, а як ще пояснити таку безнаказаність держслужбовця? До речі, офіційна заробітня плата держслужюовця 1800 грн, а один день на курорті в Миргороді вартує 500 грн. То чи зміг Теницький на офіційну зарплату місяць відпочивати цілий місяць, чи таки щось "нечисто" з грошимо в держінспекції? Питання залишається відкритим. 

Коментарі