•  

Як «Останній Бастіон» розбудив "Совість", або ремонт доріг від Мамая по-темному

4070
Як «Останній Бастіон» розбудив "Совість", або ремонт доріг від Мамая по-темному

Нагадаємо, що ГО «Останній Бастіон» на чолі з Геннадієм Сікаловим висунули міському голові Полтави Олександру Мамаю ультиматум: ЯКЩО ДО 25 ТРАВНЯ 2015 У МІСТІ ПОЛТАВА НЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ МІСТА, ТО «ОСТАННІЙ БАСТІОН» ВЛАШТОВУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ З ПЕРЕКРИТТЯМ ВСІХ ЖИТТЄВОВАЖЛИВИХ ВУЛИЦЬ МІСТА І РОЗПОЧИНАЄ РЕМОНТ ДОРІГ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ.

Свій ультиматум «Бастіон» підкріпив серією протестів проти міської влади, на які зібралися сотні людей. Протести з перекриттям вулиць, зокрема й перехрестя біля СБУ по вул. Жовтневій таки привернули увагу Мамая, який до того робив вигляд, що не помічає проблем міста й міг спокійно ігнорувати думку громадськості.

В останній день ультиматуму комунальники почали ремонтувати одразу кілька вулиць, зокрема Вул. Леніна, Заньковецької, район Київського вокзалу, згодом – вул. Сінну, а вчора ремонті бригади за одну ніч (небувалий випадок!) відремонтували те саме перехрестя біля СБУ (вул. Жовтнева, 39 і далі до супермаркету «Брусниця»).

(Сліди від важкої техніки для вкладання асфальту ще не стерлися)

Ось так перед майбутніми виборами на пост міського голови Мамай поквапом, як поганий студент перед сесією, намагається зробити те, що мав робити всі 5 років свого головування містом.

Місцями асфальт навіть не встиг застигнути – робітники сильно квапилися, виконуючи наказ.

Упевненою позицією та активними діями Геннадій Сікалов, ГО «Останній Бастіон» та сотні полтавців, шо підтримували акції на вулицях і тисячі, що слідкували за ними в інтернеті, змусили Мамая виконувати обов’язки міського голови.

Ми переконалися, що сила в єднанні та діях, які не суперечать слову й обіцянкам. Разом зробимо місто, в якому хочеться жити! 

Коментарі