•  

Як Полтава відзначатиме День міста

420
Як Полтава відзначатиме День міста

Мерія оприлюднила план заходів на 18-23 серпня до святкування 1116-ї річниці з дня заснування Полтави.

Враховуючи ситуацію на Сході країни, цього року, за рішенням виконкому міськради, Полтава не відзначатиме День міста гучним концертом та феєрверком. Також феєрверки, гучні гуляння заборонено проводити і на приватному рівні. Натомість міська влада планує зробити акцент на соціально важливі та патріотичні заходи.

Перелік офіційних заходів:

18 вересня

  • об 11:00 Урочисте відкриття критих тенісних кортів на проспекті Першотравневий, 24-б відбудеться Полтавська влада обіцяє, що діти на ньому зможуть займатися тенісом безкоштовно.

20 вересня

  • від ранку працюватиме святковий ярмарок. По вулиці Жовтневій, на відрізку від ТЦ «Злато Місто» до Театральної площі, свої вироби демонструватимуть народні майстри Полтавщини та інших областей України. Впродовж свята відбудеться благодійна лотерея, а також вестиметься святкова торгівля, від якої частина коштів буде перерахована на потреби учасників АТО. Організатори обіцяють що гості заходу зможуть зробити тут патріотичний боді-арт, а дівчата вплести в коси стрічки кольорів українського прапору.
  • о 12:00 розпочнеться традиційний культурно-мистецький проект «Парад «Полтава вишивана». Очікуються, що в заході візьмуть участь кілька тисяч городян вбраних у вишиті сорочки. Парад пройде від Соборного майдану до Театральної площі. Перед Полтавським академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. М.В.Гоголя відбудеться представлення кожного робітничого і творчого колективу , що братиме участь в параді, а також концертна програма за участю кращих народних колективів міста. Після чого всі учасники разом заспівають гімн України.

21 вересня

  • спортивний забіг від Меморіалу Солдатської Слави до Корпусного парку (саду). Пробіжку, в якій візьмуть участь юні спортсмени і всі поціновувачі активного способу життя, очолить міський голова Олександр Мамай. Спортзабіг учасники здійснять від Меморіалу Солдатської Слави до Корпусного парку (саду). На фініші відбудеться основна частина заходу – привітання і нагородження юних полтавських дарувань, їх виступи і відкриття міської спартакіади серед школярів ЗНЗ міста. Почнеться свято «Молодь обирає здоровий спосіб життя» о 10.00 біля Вічного вогню.

22 вересня

  • введення в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку по вул. Маршала Бірюзова, 94, де основна частина квартир буде надана дітям-сиротам, що, досягши повноліття і покинувши інтернати, мають складні життєві умови. Інша частина житла передбачена працівникам бюджетних сфер.

23 вересня. День міста

  • о 09:00 урочистий мітинг та покладання квітів. Відбудеться покладання квіти до Меморіалу Солдатської Слави. Ветеранів запросять на традиційну солдатську кашу.

Коментарі