•  

Як порахувати вартість гарячої води для триденного графіку, і не платити за холодну по ціні гарячої

3010
Як порахувати вартість гарячої води для триденного графіку, і не платити за холодну по ціні гарячої

Полтаватеплоенерго обіцяє, що видатки городян зменшаться пропорційно кількості днів, коли подається гаряча вода. Нагадаємо, комунальник перевів своїх абонентів на триденний графік гарячого водопостачання з 11 серпня, виконуючи загальнодержавну політику економії природного газу.

Містяни, чиї помешкання не обладнані лічильниками мають розраховувати сплату за новою формулою. Щоб не переплатити таким абонентам потрібно помножити добову норму споживання гарячої води яка становить 120 літрів на кількість днів, в які гаряча вода подавалася. Простіше кажучи порахувати всі п’ятниці, суботи і неділі в місяці . При цьому під час розрахунку за серпень треба мати на увазі, що перші 10 діб місяця вода була щодня. Отримане число треба розділити на тариф за кубометр.

На своєму офіційному сайті Полтаватеплоенерго наводить наступну формулу:

120 л * Кількість діб / 1 000 л * Тариф, де:

120 л — добова норма гарячого водоспоживання на кожного мешканця для багатоквартирних житлових будинків;

Кількість діб — кількість діб у календарному місяці, коли надавалася послуга;

Тариф — тариф (вартість 1 куб. м гарячої води у Вашому конкретному випадку);

1 000 л — кількість літрів у 1 куб. м.

Для полтавчан, які користуються лічильником розрахунок лишається незмінним. Проте, у таких абонентів з’явилася небезпека вскочити в цінову халепу. Теплоенерго попередило, що в дні коли гаряче водопостачання не передбачене з крану тектиме холодна вода, а її вартість стягуватиметься як за гарячу – комунальник просить полтавчан бути свідомими цього і пильнувати.

Схоже

У Полтаві з 1 по 8 серпня буде перекрита вулиця ...

Коментарі