•  

Як «скинути» Мамая?

480

Народний депутат Юрій Бублик  вважає, що перший крок до реалізації цієї ініціативи зроблено: у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про проведення позачергових виборів у м. Полтава». Щоправда, цю постанову поки що «не пропускає» відповідний комітет ВР, мотивуючи тим, що, мовляв,  позачергові вибори не можуть бути призначені, оскільки на даний час посада не є вакантною.

Однак, на думку нардепа, вона може виявитися вакантною, якщо на Мамая відкривають кримінальне провадження та відстороняють від виконання своїх обов’язків. А підстави «зайнятися Мамаєм», мовляв, у прокуратури є.  Досі ж цьому заважала… сама прокуратура, починаючи від обласної до міської, які всерйоз ні разу не перевіряли діяльність міськради та її очільника, обмежуючись «для вигляду» лише формальними протестами з приводу деяких рішень.

Ю.Бублик вважає, що з призначенням нового прокурора області, з’явиться й можливість  розібратися з точки зору закону у багатьох рішеннях і дати юридичну оцінку тим, хто за ними стоїть. Нардеп стверджує, що у нього вже є своєрідний чорний список «полтавських» питань, з яким він і звернуться до нового прокурора області.

Як відомо, з понеділка до виконання обов’язків прокурора області приступив 51-річний Олександр Закорецький.  

Коментарі