•  

Як у Полтаві дороги (не)ремонтують

2750
Як у Полтаві дороги (не)ремонтують

Нещодавно «Останній Бастіон» став свідком інциденту на дорозі по вул. Жовтневій біля ТРЦ «Київ». Тролейбус провалився й застряг у «мамай-ямі» на дорозі, тим самим поставивши під загрозу життя й здоров’я людей, котрі в ньому перебували.

ГО «Останній Бастіон» у своїх репортажах неодноразово порушував питання стану доріг у місті, звертав увагу Мамая на цю проблему, але Олександр Федорович, у звичній йому манері, нічого не бачить, нікого не чує, і нічого, звісно, не робить. На найпроблемніших ділянках, «Бастіон» своїми силами й коштами клав нове асфальтове покриття, щоби убезпечити життя пасажирів і нормальний стан автомобілів полтавців.

ДО

ПІСЛЯ

Нещодавно «Бастіон» вирішив проїхатися й подивитися, як Мамай відреагував на наш репортаж «Тролейбус пішов під землю! Й вирішив проблему з ямою на перехресті вул. Жовтневої і ТРЦ «Київ» з дуже інтенсивним рухом.

Міський голова закидав «мамай-яму» й навіть не поставив табличку про об’їзд! Геніально, Олександре Федоровичу! 5 років не ремонтували доріг, нащо робити їх під кінець свого головування? Нехай наступнику дістається робота! А полтавці тим часом нехай знову йдуть під землю? За логікою Мамая – так. 

"Останній Бастоін" не збирається чекати, поки підуть такі Мамай-ями, а їхнє місце посдуть інші мамаї. Нам увірвався терпець! Тому тримайте ультиматум, пане Мамай:

ЯКЩО ДО 25 ТРАВНЯ 2015 У МІСТІ ПОЛТАВА НЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ МІСТА, ТО «ОСТАННІЙ БАСТІОН» ВЛАШТОВУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ З ПЕРЕКРИТТЯМ ВСІХ ЖИТТЄВОВАЖЛИВИХ ВУЛИЦЬ МІСТА І РОЗПОЧИНАЄ РЕМОНТ ДОРІГ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ.

Із повагою і турботою про життя й здоров'я кожного жителя міста Полтави й гостей

ГО "Останній Бастіон"

Коментарі