•  

Як від нелегальної міграції страждають невинні? — Приклад Фінляндії

220
Як від нелегальної міграції страждають невинні? — Приклад Фінляндії

У місті Турку пройшла акція пам'яті присвячені роковинам теракту, вчиненого марокканцем Абдурахманом Буананом. 18 серпня 2017 року біженець з Марокко здійснив напад на перехожих у середмісті Турку, вбивши ножем 2 осіб та ще 8 завдав тяжкі тілесні поранення.

Ця трагедія стала першим в історії незалежної Фінляндії терактом з часу завершення Другої світової війни. Подія, після якої суспільство почало ставити питання: «Чи варто надалі давати притулок нелегалам, якщо вони свідомо йдуть на злочини?».

За повідомленнями місцевих ЗМІ, вбивця нині засуджений до довічного ув'язнення. Однак його мотиви, як і сама проблема біженців, розколюють громадян Фінляндії, які не певні у своїй безпеці.

Не дивно, що на вулиці Турку вийшли як ті, що вшановують жертв теракту з-поміж патріотично налаштованих мешканців міста, так і ті, хто на смерті невинних намагається заробити політичні дивіденди. Останні з-поміж так званих "антифа" засуджують не мігрантів і збитки, які вони спричиняють Фінляндії, а уявних нацистів.

Цілком зрозумілою є логіка цих лівих активістів. Своїми монстраціями до будь-яких заходів — траурних чи святкових — вони просто відробляють гроші, які на їхню діяльність виділяють структури мільярдера Джорджа Сороса і йому подібних грошових мішків.

(Фото: YLE)

Схоже

Націоналісти Фінляндії очолили рейтинг партійних уподобань громадськості

Мультикультуралізм дістався Полтави: що відомо про здійснений студентом-іноземцем напад на ...

Мовне питання по-естонськи: президент розчарована бездіяльністю свого уряду в галузі ...

Так зване «розведення» вже спровокувало нову хвилю внутрішніх переселенців, — ...

​Армія Фінляндії готова дати відсіч будь-якому агресору, — результат військових ...

Коментарі