•  

Як незабаром виглядатиме центр Полтави за проектом Мамая

10560
Як незабаром виглядатиме центр Полтави за проектом Мамая

"Останній Бастіон" презентує проект міста майбутнього, який розробив і вже втілює міський голова Полтави Олександр Мамай. На думку мера, історичний центр міста слід перебудувати, зробивши його більш зручним для людей, особливо для пенсіонерів. Олександр Федорович планує збільшити кількість зупинок громадського транспорту, щоби люди похилого віку мали змогу сідати в тролейбуси вздовж усього кільця по вул. Жовтневій. Таким чином міський очільник показує турботу про містян, особливо про пенсіонерів та літніх людей.

Проект майбутнього кільця та руху громадського транспорту з зупинками:

Олександр Мамай підтверджує, що справи важливіші за слова, тому вже облаштував першу зупинку. "Цукрова", "Гречана", "Олійна", "Зупинка Совість", - орієнтовні назви майбутніх зупинок по кільцю. 

Олександр Федорович учергове змінив професію на архітектора та забудовника, оскільки вважає, що проект історичного центру Полтави недостатньо гарний для міста, у якому він може змінити, що йому заманеться. Зокрема, зруйнувати стіну біля Кадетського корпусу.

Турбота про містян - головне завдання мера, - пам'ятки й архітектура - це дрібниці в порівнянні з чистою совістю та п'ятьма роками совісливого головування містом. Чи не так, Олександре Федоровичу?

Коментарі