•  

Як змусити місцеву владу ремонтувати дороги

9830
Як змусити місцеву владу ремонтувати дороги

Про ініціативу Останнього Бастіону, щодо ремонту доріг в рамках конкурсу «Мама-Й-Яма», у Полтаві не чув лише ледащий. Хоча з огляду на те, як стрімко міська рада розпочала ремонт доріг, здається, нас почув і ледащий.

Кілька біл-бордів, фахівці, трохи техніки, кілька вантажівок асфальту та бажання зробити наше місто краще – ось він рецепт, як змусити місцеву владу працювати.

Це добре: ремонт доріг все ж таки розпочався. Приємно усвідомлювати, що свою роль в цьому зіграв і Останній Бастіон. Також приємно бачити, що проблема доріг в Полтаві хвилює не лише громадські організації, а й пересічних мешканців. Приємно бачити, що люди починають усвідомлювати, що змінювати місто на краще потрібно з себе. І це породжує надію.

Це погано: нашу владу потрібно змушувати працювати. Точніше одного лише прикладу, що ЦЕ можна зробити, інколи не достатньо. Ремонт доріг у місті розпочався лише після того, як Останній Бастіон власними силами поклав значний відрізок асфальту і сповістив міськраду, що у разі якщо вона продовжить свою активну бездіяльність, Останній Бастіон попросить прозвітуватись владу про витрачені на ремонт доріг бюджетні кошти.

Злякались чи взялись за розум? Скоріш за все перше. Бути пійманим на гарячому – ніхто не хоче, ось і почала наша місцева влада створювати видимість бурхливої роботи. Та хоч би й як, але результат є результат. Можливо до початку зими полтавці все ж таки побачать нормальні дороги у місті.

Коментарі