•  

Ям на дорогах стало менше? «Останній Бастіон» іншої думки

1040
Ям на дорогах стало менше? «Останній Бастіон» іншої думки

Газета «Полтавський вісник», так званий «офіціоз Полтавської міської ради», що існує на бюджетні кошти, заявляє, що «з полтавських шляхів потроху зникають ями». Та невже?

Один з читачів нашого сайту, Дмитро Якименко, звернувся до «Останнього Бастіону» із пропозицією зробити короткий відео-ролик, який би проілюстрував реальну ситуацію на полтавських дорогах, чи як частіше їх тепер називають водії – напрямках. Кліп вже є у вільному доступі для користувачів мережі Інтернет, і слугує своєрідним наочним попередженням для автолюбителів з усієї України.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути…

Щоправда, не маємо права не відзначити, що наші колеги з «Полтавського віснику» дійсно навели конкретні приклади де саме у місті ремонтують асфальтне покриття. Пощастило зокрема вулицям Грушевського, Ціолковського та Алмазній. 

Цікаво! А може розпочати, нарешті (НАПРИКІНЦІ ЧЕРВНЯ!!!) ремонт, Олександра Федоровича підштовхнув «Останній Бастіон»? 

Вірніше, борди «Мама-Й-яма», які вже понад тиждень прикрашають вулиці Полтави? Якщо це так, то «Останній Бастіон» дуже радий, що знайшов спосіб зворотнього зв’язку полтавської громади із міським головою Мамаєм – через місцеві біл-борди.

Для довідки: від обіцянки відремонтувати ділянку дороги у Полтаві згідно з європейськими стандартами ГО «Останній Бастіон» не відмовляється.Коли і де це відбудеться, ми повідомимо на сторінках нашого сайту. Слідкуйте за новинами.

Софія Мілевська

"Останній Бастіон"

Коментарі