•  

Яндекс з'ясував, як полтавські школярі готувалися до ЗНО-2014

440
Яндекс з'ясував, як полтавські школярі готувалися до ЗНО-2014

Яндекс з’ясував, що з 1 квітня до середини червня цього року полтавські користувачі сервісу Яндекс. ЗНО пройшли майже 24 тисячі підготовчих тестів із різних предметів. Найбільше ─ з української мови та літератури, оскільки ці дисципліни є обов’язковими для оцінюванні для всіх українських школярів. Із предметів на вибір найпопулярнішими стали математика та історія України.

Порівняно з користувачами з інших регіонів, відвідувачі «Яндекс. ЗНО» з Полтавської області частіше за інших проходили тести з фізики, повідомляє прес-служба компанії «Яндекс. Україна».

За даними сервісу Яндекс.ЗНО, із десятки найзатребуваніших предметів найкраще полтавчани справлялися з фізикою, біологією та історією України. Середній бал із цих дисциплін перевищив 150 з 200 можливих. До топ-10 предметів не ввійшли англійська та українська мова, оскільки вони містять творче завдання, яке не можуть виконувати інтернет-користувачі.

Найважче полтавчанам давалася світова література ─ середній бал з неї склав 138.

Результати користувачів із Полтавської області майже не відрізняються від успіхів школярів з інших регіонів.

Найлегшим завданням з обов'язкових предметів — української мови і літератури — виявилося питання про автора слів «Без надії таки сподіваюсь». Із ним впоралися 97 % користувачів. А найскладніше завдання — вирішити, у якому випадку «не» пишеться разом. Лише 7 % учасників тестування змогли це зробити правильно.

У середньому 11,5 % підготовчих тестів користувачі з Полтавської області пройшли повністю, а не здалися на середині. Найвища частка завдань, виконаних від початку до кінця, ─ з іспанської та російської мов і біології. Найчастіше на півдорозі кидали тести з хімії, історії України та географії.

Коментарі