•  

Янукович шукає притулку у Білорусії

740
Янукович шукає притулку у Білорусії

Колишній президент Янукович переживає, що стане розмінною монетою в діалозі між Порошенко та Путіним.

Екс-президент України Віктор Федорович, який зара ховається в РФ, мабуть, перестав довіряти президенту Путіну і почав розшукувати притулок в Білорусії.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав журналіст Мустафа Найєм, посилаючись на власні джерела.

Зі слів журналіста, минулого тижня син президента, який втік з України, Віктор Вікторович, телефонував з цього приводу президенту Білорусії Олександру Лукашенку.

Він розповів, що боїться, що його батько може стати «розмінною монетою» в політичному діалозі між Києвом та Москвою, і що нібито існує ймовірність, що в результаті багатосторонніх домовленостей колишнього президента видадуть офіційній владі України.

- У свою чергу Лукашенко дав зрозуміти, що він теж вважає, що колишній президент повинен повернутися в Україну, але, якщо Віктор Янукович все ж захоче переїхати до Білорусії, він готовий надати притулок йому і його родині, - пише Найєм.

Янукович-молодший також нібито сказав Лукашенку, що у випадку позитивного розвитку ситуації колишній президент України може очолити нове державне утворення - Новоросію, до якої повинні увійти Луганська і Донецька області.

- Підкреслю ще раз, інформація з джерела, якому я впевнено довіряю достатньо, щоб оприлюднювати подібну інформацію, - написав Найєм.

Коментарі