•  

Янукович пішов – найманці режиму залишились

980
Янукович пішов – найманці режиму залишились

Вчора, 1 вересня, Останній Бастіон повідомляв, що Генпрокуратура призначила військового прокурора Полтавського гарнізону,  яким став Ігор Захаркевич.

Свого часу ця людина працювала полтавським прокурором з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Центрального регіону України.

У зв’язку з чим з’явилось резонне запитання доцільності займання подібної посади подібною людино, адже свого часу Ігор Захаркевич працював на підтримку режиму Януковича.

Саме під його наглядом пан Сірик І.В., директор ТОВ «Архімета», який являється депутатом Полтавської обласної ради та членом комуністичної партії України, зайнявся будівництвом багатоповерхівок сумнівної якості прямісінько у центрі міста, на землі колишнього артилерійського училища.

Подібні інциденти (забудова земельної ділянки Міноборони з дозволу міського голови) породжують деякі сумніви щодо компетентності і чесності пана Захаркевича.

У зв’язку з чим Останній Бастіон звернувся до Генпрокурора УкраїниЯреми В.Г., Президента України Порошенко П.О. та до Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Чорновіл Т.М. з проханням провести необхідні перевірки і повідомити про результати.

Коментарі