•  

Язик до Полтави доведе: наше місто відвідає мукачівський поет

220
Язик до Полтави доведе: наше місто відвідає мукачівський поет

21 листопада о 18:00 у пабі «Хмільний бик» відбудеться літературний вечір ― презентація депресивно-розважальної програми КереСтерн за участі двох поетів: Дениса Стерна (Полтава) та Віталія Керестена (Мукачево).

Поети обіцяють незвичайний літературний вечір. Денис Стерн не вперше намагається вийти за рамки звичайних читань: він привіз до нашого міста традицію проводити творчі салони і успішно привив її полтавським глядачам, а також був автором і учасником перфомансу без втручання «Час зустрітися».

Цього разу учасниками депресивно-розважальної програми будуть поети з різних кінців України. Вони не пояснюють значення дивного словосполучення «депресивно-розважальна програма», не бажаючи завчасно відкривати карти, але обіцяють, що буде цікаво.

Денис Стерн ― полтавський поет, член НМО «MagnumOpus». Він не соромиться влучних метафор та міцних виразів, володіє цікавою, властивою лише йому манерою декламування.

Мукачівець Віталій Керестен ― нечастий гість на полтавській землі, тож його поява на сцені двічі цікава. Творчість автора ― це наслідок трьох творчих розладів, які він сам визначає, як патологічну ваніль, постапокаліптичну депресію та психологічний гній системи.

Отже,

ЩО? Депресивно-розважальна програма «КереСтерн»

КОЛИ? 21 листопада о 18:00

ДЕ? Паб «Хмільний бик»

ВХІД? 20 грн.

В разі питань: 099-416-23-68

Незалежне мистецьке об’єднання «MagnumOpus»

Коментарі