•  

Єдине в Україні училище бджолярів зберегли після реагування «Бастіону»

1870
Єдине в Україні училище бджолярів зберегли після реагування «Бастіону»

У Гадяцькій міській раді вже спланували, що Державний навчальний заклад «Гадяцьке аграрне училище» закриють через брак виділених коштів.

Депутати Полтавської облради вирішили зберегти унікальне училище з підготовки бджолярів у м. Гадяч на Полтавщині. Таке рішення посадовці погодили після втручання в справу «Останнього Бастіону».

– Депутати Гадяцької міськради хотіли закрити училище. Ми звернулися до їхнього міського голови з проханням відкласти це питання і в жодному разі не закривати навчальний заклад. Незабаром проведемо виїзне засідання в Гадячі, будемо шукати шляхи вирішення питання. Профінансуємо заклад з обласного бюджету. Якщо далі з фінансуванням будуть проблеми, візьмемо його в комунальну власність. Щоби не приєднувати заклад до іншого училища, розглядаємо варіант перенесення його під Полтаву, – прокоментував Євген Холод, заступник голови Полтавської облради.

Зазначимо, «Останній Бастіон» вплинув на депутатів облради з метою зберегти унікальний навчальний заклад із підготовки вузькопрофільних спеціалістів.

– Бджоли – невід’ємні представники екосистеми. Не можна применшувати їхню значимість. Як і не можна нівелювати значимість фахівців у галузі бджільництва. У Китаї вже стикнулися з некомпетентним підходом у цій сфері. Унаслідок надмірного використання пестицидів, там загинула майже вся популяція комах-запилювачів. Тоді робітники змушені були власноруч запилювати рослини спеціальними щіточками, – розповів фахівець із екологічних питань, голова ГС «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов.

Разом із цим експерт не вірить у наміри чиновників взяти під опіку навчальний заклад. Для прикладу він навів так звану «оптимізацію» у медичній сфері.

– У результаті «оптимізації» обласного управління закладів охорони здоров’я, провернутою Януковичем-Богатирьвою-Лисаком, з обласного управління вкрали близько 300 об’єктів нерухомості та земельних ділянок, переважно в центральних частинах міст і селищ. Так у с. Оболонь Глобинського району була вкрадена старовинна садиба з лікарнею, яка передана у власність Михайлу Добкіну. Та залишилися будівлі освітніх закладів. Наприклад, Гадяцьке училище розташовано в центрі міста. Такі приміщення – ласий шматок для голови ОДА Головка та облради Біленького. Вони охоче приберуть їх собі, – зазначив Сікалов.

Незабаром чекайте на вихід викривального матеріалу про корупційну схему Януковича-Богатирьвої-Лисака з розпилювання комунальної власності та земельних ділянок з-під медичних закладів. 

Коментарі