•  

ЄС продовжив санкції проти Януковича та його оточення

00
ЄС продовжив санкції проти Януковича та його оточення

Європейський союз продовжив санкції проти екс-президента України Віктора Януковича і його оточення.

Про це повідомляє сайт Ради ЄС.

"Рада продовжила обмежувальні заходи, які спрямовані на заморожування активів і повернення незаконно привласнених українських державних коштів", - йдеться у повідомленні.

"Заходи полягають в заморожування активів осіб, стосовно яких йде розслідування щодо розтрати державних коштів України, у тому числі екс-президента Віктора Януковича. Рада скорегувала санкції, враховуючи прогрес у цих судових розглядах", - зазначено у релізі.

Зазначається, що офіційне повідомлення щодо санкцій буде опубліковано у журналі ЄС у п’ятницю, 6 березня.

Раніше повідомлялося, що найближчим часом ЄС має ухвалити рішення про скасування санкцій щодо колишнього заступника глави АП Андрія Портнова, колишніх очільників СБУ Олександра Якименка та Ігоря Калініна та сина колишнього прем’єр-міністра Олексія Азарова.

Як відомо, 5 березня 2014 року ЄС ввів санкції відносно 18 українських колишніх високопоставлених чиновників, підозрюваних у неправильному використання бюджетних коштів, включаючи Віктора Януковича.

Раніше повідомлялося, що ЄС може зняти санкції з семи українських чиновників, серед яких колишній прем'єр міністр Микола Азаров, у зв'язку з тим, що українській прокуратурі так і не вдалося надати доказів їхньої провини.

Коментарі