•  

«Їжте цукор, і за лопати» – полтавці про неспроможність влади розчистити сніг

4510
«Їжте цукор, і за лопати» – полтавці про неспроможність влади розчистити сніг

Третій день у Полтаві триває боротьба зі сніговими заметами. Вкотре міська влада продемонструвала непідготовленість до прибирання опадів. Нерозчищеними досі залишаються не тільки околиці, а й основні вулиці та проїжджі частини міста, як-то Пушкіна, Лідова, Ляхова, Коряка, Котляревського, Гоголя, Стрітенська тощо.

За оприлюдненою інформацією, розчищати замети залучено всього 23 одиниці техніки – 7 дорожніх машин та 15 тракторів.

Результати такої роботи комунальників полтавці викладають у соцмережах.

У коментарях обурені жителі міста пишуть, що влада дотримується позиції, кому треба, той нехай і бореться з негодою.

«Тепер мешканці Полтави їжте гречку мамаєвську та сахаром заїдайте і на вулицю йдіть самі чистити сніг», пише Руслан Корнієнко у своєму Facebook.

Також через не прочищені досі вулиці, сміттєвози не вивозять сміття з баків або роблять це з великою затримкою.

На фото: переповнені контейнери зі сміттям, м-н Половки

Однак на своїх сторінках у соцмережах заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко та наближені до нього люди виставляють пости про «успіхи» «Рідного міста» в подоланні снігових заметів.

Тим часом у ДСНС повідомляють протилежні факти. Надзвичайники надали допомогу на великих підйомах та у заторах 211 вантажним та 10 легковим автомобілям, в яких перебувала 271 особа. На офіційному сайті рятувальників зазначено, що з початку погіршення погодних умов на Полтавщині, вивільнено із заметів 6 автобусів, 287 вантажних та 24 легкових автомобілів, в яких перебувало 457 людей.

Коментарі