•  

Юна полтавка порадувала журі кастингу «Голос. Діти»

1760
Юна полтавка порадувала журі кастингу «Голос. Діти»

13-річна Анастасія Радченко з села Хомутець Полтавської області взяла участь у кастингу проекту «Голос. Діти», що вже взимку стартує на «1+1». Спершу Настя заспівала пісню «Зозуля» Злати Огневич і одразу здивувала членів журі своїм сильним голосом. Після цього вокалістка акапельно виконала «Ой, роду наш красний» з репертуару Квітки Цісак та Ніни Матвієнко.

Повідомили на сайті інтернет-видання «Новини Полтавщини».

Анастасія займається вокалом з раннього дитинства, перевагу надає українським пісням. Мама Насті – учитель музики, а тато – викладач математики і музикант. Сценічні образи для виступів донечки родина завжди створює разом. Зазвичай ідеї підглядають по телевізору, а вже потім самостійно шиють костюми. Чи дійде Анастасія з учительської родини до сліпих прослуховувань, зможемо дізнатись незабаром.

Нагадаємо, 8-9 вересня в Києві відбулися відкриті кастинги проекту «Голос. Діти» на «1+1». Наразі учасниками відборів стали майже 1000 дітей з різних куточків України. Окрім того, спробувати свої сили на київському кастингу приїхали вокалісти з Грузії, Казахстану, Молдови, Латвії та Білорусі.

Введучими проекту «Голос. Діти» стануть Юрій Горбунов і Катя Осадча. Імена зіркових тренерів продюсери обіцяють повідомити найближчим часом.

Коментарі