•  

Юрій Руф представив полтавцям свою націоналістичну збірку

550
Юрій Руф представив полтавцям свою націоналістичну збірку

Поет-націоналіст Юрій Руф завітав до Полтави зі збіркою «Дух нації».

Характерно те, що на цей захід завітала, переважно, молодь. Як пояснює сам автор, він представляє ту поезію, у якій говориться про події, які зараз відбуваються в Україні.

Ми повинні враховувати реалії нашого часу. Не треба обмежуватися якимись догмами, які, можливо, на сьогодні вже не мають впливу, тому, що змінилася геополітична ситуація в цілому. Націоналізм має бути усвідомленим, а не догматичним. Повинні зрозуміти місію у цьому світі – заявив Руф.

За його словами, українська нація має свою місію, яка являється творчою. Поет уважає, що місія українців є креативною, а не деструктивною.

Сам Юрій Руф - львівський поет-націоналіст. Він є автором поетичної збірки "Багряна лірика" (2012 р.), один з ініціаторів, авторів та учасників проекту "Голос крові" - всеукраїнської збірки націоналістичної поезії (2013 р.), автор збірки націоналістичної поезії "Час революції" (2014 р.), автор та координатор літературно дискусійного проекту "Дух нації", співавтор та упорядник збірки націоналістичної поезії "Відлуння свинцевих громовиць" (2015 р.).

Коментарі