•  

Юрист «Полтаваобленерго», що заявив про корупцію керівництва, відновлюється на посаді через суд

8030
Юрист «Полтаваобленерго», що заявив про корупцію керівництва, відновлюється на посаді через суд

У Ленінському районному суді Полтави розглядається справа про відновлення Петра Гуйвана на посаді директора з правових питань «Полтаваобленерго». Він виявив корупційну складову в діях посадових осіб підприємства і звернувся до правоохоронних органів. Чоловіка звільнили з посади наприкінці жовтня 2015 року. Як зазначає сам Гуйван, за надуманими підставами.

– У 2014 році був на Майдані, і після того вже не зміг робити по-старому, але керівництво «Полтаваобленерго» і досі залишається таким самим. Я б назвав його корумпованим, адже виявив випадки корупції, – Гуйван.

З приводу виявлених корупційних схем у 2014 році чоловік звернувся до Генеральної прокуратури та голови РНБО Турчинова. Після цього керівництво «Полтаваобленерго» розпочало тиск на Гуйвана. Йому запропонували звільнитися, але він відмовився.

Підприємство написало проти чоловіка 2 накази про порушення трудової дисципліни. У першому випадку йому закидали відсутність на нараді, на яку фахівця не запрошували за 18 років роботи.

– Наради такого типу у нас проводились разів 5 на рік. За неявку мені винесли догану. Другу догану в той же день мені винесли за відсутність на території підприємства. Хоча я був на судовому засіданні, – говорить він.

Після цього керівники підприємства знайшли ще кілька випадків, коли Гуйван був відсутній на роботі через проведення судових засідань. За це його звільнили. Чоловік оскаржує таке рішення у суді.

– За 1,5 роки провадження всі догани розглядались судом та оскаржувались мною в окремих провадженнях. Лише Вищий спеціалізований суд скасував ці накази. Відповідно, я повинен був бути відновленим на посаді, – Гуйван.

Коментарі