•  

З 1 грудня подорожчав газ для бюджетників та підприємств

660
З 1 грудня подорожчав газ для бюджетників та підприємств

У минулу п'ятницю, 28 листопада, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, прийняла відповідну постанову.

Згідно з документом, який набуває чинності сьогодні - 1 грудня, тариф на газ для промислових споживачів та бюджетних установ підвищується на 15,7% - з 5,100 тис. грн. / тис. куб. м до 5,900 тис. грн. / тис. куб. м (без ПДВ, збору до затвердженого тарифу на газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання газу за регульованим тарифом).

НКРЕКУ також встановила ціну на природний газ для потреб релігійних організацій, яка складе 50% рівня ціни для промислових споживачів, - 2,950 тис. грн. за 1 тис. куб. м (без ПДВ, збору до затвердженого тарифу на газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання газу за регульованим тарифом).

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк раніше заявляв, що підвищення тарифів на газ для населення не дало результату – у зв’язку з падінням національної грошової одиниці уряд не зміг компенсувати дефіцит компанії «Нафтогаз».

Коментарі