•  

З самопроголошеної ДНР до Полтави евакуювали страуса

1650
З самопроголошеної ДНР до Полтави евакуювали страуса

Пернатого вимушеного переселенця з зони АТО до Полтави доставили волонтери.

Страус Ему з Донецької області кілька місяців бойових дій прожив під опікою батальйону Дніпро-1. До Полтави птаха перевезли за ініціативою Марії Боняківської, матері загиблого бійця батальйону Валерія. За словами жінки син дуже любив тварин, і коли побачив в зоні бойових дій покинутого страуса, взяв його під свою опіку:

«Син дуже просив забрати страуса в Полтаву. Зараз Валерія немає в живих. Але я радію, що мені вдалося виконати його прохання. Цей птах ще заочно став мені рідним, а зараз, коли він в Полтаві, я наче бачу живу часточку свого сина».

В Полтаві страуса Ему оселили до обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Попри семигодинну дорогу, птах відчуває себе добре і активно знайомиться зі своєю новою домівкою. Донецькому страусу самотньо не буде – в зоокутку компанію йому складають двоє полтавських побратимів.

Перше ім’я птаха лишилось невідомим. Проте наразі їх аж два. Ще на передовій, коли страуса врятували українські військові вперше, страуса охрестили Федею. А після переїзду матір загиблого бійця придумала улюбленцю свого сина ще одне – назвавши «Кабулом», такий позивний був у її сина.

Відділ моніторингу

Коментарі