•  

З Донбасу вже евакуювали понад 4300 людей

00
З Донбасу вже евакуювали понад 4300 людей

Протягом 7 лютого з небезпечних районів Донецької області вивезено 359 людей, з них 41 дитина та 2 людини, які не можуть самостійно пересуватись.

Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

При цьомуз Дебальцевогота поруч розташованих населених пунктів (Новогригорівка,Комуна, Миронівське, Красний пахар) рятувальниками ДержНС вивезено 262 людини, з них 21 дитина та 2 людини, які не можуть самостійно пересуватись.

Також з с. Чернухіне на броньованих автомобілях "КрАЗ" рятувальниками вдалося вивезти 67 людей, з них 10 дітей, з Авдіївки було вивезено 30 людей, з них 10 дітей.

За даними ДержНС,з 28 січня з міст Авдіївка, Світлодарськ, Дебальцеве та поруч розташованих населених пунктіввивезено 4 344 людини з них 845 дітей та 80 людей, які не можуть самостійно пересуватись.

"На залізничних вокзалах м. Слов’янськ та Костянтинівка створено транзитні пункти для зустрічі людей. Після цього людей доправлять в інші регіони України для їх тимчасового проживання. Особи, які переміщуються, безкоштовно забезпечуються квитками для проїзду в межах України", - наголосили у ДержНС.

Коментарі