•  

З Німеччини в Лубни доставили гуманітарну допомогу для переселенців

220
З Німеччини в Лубни доставили гуманітарну допомогу для переселенців

15-16 квітня до Лубен надійшов перший транш гуманітарної допомоги Україні по проекту UKR1502, організованому Міністерством зовнішніх справ ФРН у контакті з Посольством ФРН в Україні, Спілкою Робітничих Самаритян Німеччини, Спілкою Самаритян України для підтримки внутрішніх переселенців із зони АТО та з окупованого Криму.

Виконавцем програми у Полтавській та Сумській областях є Полтавська обласна благодійна організація «Спілка Самаритян» (Координатор – Голова правління Бєлов В’ячеслав Михайлович).

Зі складу в Лубнах допомога буде розповсюджена на пункти видачі двох областей – Полтавської і Сумської.

Окрім продуктових наборів, переселенці зможуть отримати безкоштовну первинну медичну допомогу.

Виконання проекту засноване на принципах Гуманітарної ХАРТІЇ «Сфера», що є міжнародним зводом правил надання гуманітарної допомоги.

За своєю організаційною структурою проект повинен охопити найбільш незахищені категорії внутрішніх переселенців України.

Пункт гуманітарної допомоги для переміщених осіб, що проживають в місті Лубни й Лубенському районі, розташований в приміщенні магазину «Веселка» (вул. Радянська, 103). Окрім допомоги, оплаченої німецькими партнерами, переселенці зможуть отримати там гуманітарний одяг, зібраний для них небайдужими громадянами України.

Коментарі