•  

З Полтави на Донбас вчора вирушила тільки частина бійців

2140
З Полтави на Донбас вчора вирушила тільки частина бійців

Батальйон «Полтавщина» залишився вдома через чвари в колективі. В зону АТО поїхали тільки міліціонери-добровольці.

Вчора на Схід в рамках ротації сил антитерористичної операції мали відправитися бійці зведного батальйону «Полтавщина» та добровольці територіальних підрозділів міліції з ротою «Кременчук».

Утім вирушили тільки останні утворення: полтавські міліціонери, які мають замінити своїх колег, що провели в зоні АТО понад місяць. Вони нестимуть службу на блокпостах, також здійснюватимуть патрулювання вулиць звільнених міст і стежитимуть за безпечністю дорожнього руху.

Тим часом зведний батальйон «Полтавщина» так і не зміг вирушити з урочистого плацу обласного МВС. Бійці у повному складі відмовилися їхати в зону АТО під керівництвом новопризначеного командира Іллі Ківи. Заявивши, що вважають командира непрофесіоналом, який опинився на посаді за політичним «призначенням з верху». Призначений керувати батальйоном з 400 людей «майданівець» Ілля Ківа, як стало відомо раніше, не має військового досвіду.

Наразі батальйон «Полтавщина» у повному складі лишається вдома.

Начальник УМВС Полтавської області Іван Корсун дав офіційне роз’яснення ситуації, що склалася. За його словами, «бійці батальйону «Полтавщина» ще не звикли до свого командира, їм ще треба підготуватися, а сам командир не склав присяги, та має пройти навчання.»

В який строк та під чиїм керівництвом батальйон зможе відправитися на Схід, головний міліціонер області не повідомив.

Коментарі