•  

З полтавської лікарні втік засуджений

4870
З полтавської лікарні втік засуджений

Під час перебування на стаціонарному лікуванні в одній з лікарень міста Полтави засуджений з Крюковської колонії здійснив втечу.

Як повідомили в прес-службі управління Державної пенітенціарної служби у Полтавській області, 31-річний злочинець, що відбуває покарання в Крюковській виправній колонії №29, знаходився на стаціонарному лікуванні в центральній районній лікарні міста Полтави. 14 грудня 2014 року близько дев’ятої години ранку він самовільно покинув стіни лікувального закладу і зник у невідомому напрямку.

Раскін Олександр Артурович народився в 1983 році в місті Сімферополь, АР Крим. Чоловік відбуває покарання в місцях позбавлення волі вперше. Його засуджено за частиною третьою статті 187 Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище). Санкції даної статті передбачають покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією всього особистого майна.

Орієнтування на засудженого:

Раскін Олександр Артурович, 29.09.1983 року народження, уродженець м. Сімферополь. Росіянин, громадянин України. Раніше не судимий.

Особливі прикмети:

Зріст: 1 м. 75 см.

Волосся: чорного кольору, коротка зачіска.

Худорлявої статури. Має татуюванняна правій руці у вигляді зірки, на безіменному пальці у вигляді шахової дошки, на лівій руці на безіменному пальці у вигляді обручки.

Був одягнутий у футболку темного кольору, робочі брюки чорного кольору.

На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню місцезнаходження та затримання даного засудженого. В управлінні пенітенціарної служби України в Полтавській області просять, якщо хтось володіє інформацією про місце перебування вказаної особи повідомити про це за телефоном 55-45-04, 57-98-00.

Марина Левчук

Коментарі