•  

За 9 днів на Полтавщині викрали 21 транспортний засіб

1000
За 9 днів на Полтавщині викрали 21 транспортний засіб

За 9 днів на Полтавщині викрали 21 транспортний засіб. З них 6 – автомобілі. Наразі 17 фактів викрадення розкрито. Такі результати операції «Автомобіль», що проходила на Полтавщині з 7 по 16 липня.

Про це повідомила прес-служба Управління МВС України у Полтавській області.

«Зловмисники найчастіше обирають старі вітчизняні автомобілі. У них слабка система захисту, або ж і взагалі відсутня. Але випадки незаконного заволодіння сучасними дорогими автомобілями теж непоодинокі.

Проте найбільший попит на Полтавщині - на мопеди та скутери. Цим транспортом дуже легко заволодіти, не прикладаючи багато зусиль. На жаль, у більшості випадків, винуватцями таких крадіжок є самі власники. Інколи вони залишають свою техніку без належного нагляду» - розповіли в прес-службі.

Представники міліції дають поради автомобілістам, як попередити угон свого транспортного засобу.

Необхідно обладнати авто протиугінним пристроєм. Найкраще використовувати багаторівневий підхід до захисту автомобіля. Наприклад, злодію вдалося відключити звукову сигналізацію і потрапити в салон. Але педалі і КПП будуть заблоковані механічним способом. На двигун також можна встановити свій автономний протиугінний пристрій.

Навіть під час короткої зупинки потрібно завжди виймати ключ із замка запалення.

Другий набір ключів ніколи не варто тримати в автомобілі.

Необхідно закривати всі двері та вікна, не завадить і зайвий раз їх перевіряти.

Зовсім не бажано залишайте машину з працюючим двигуном, навіть якщо ви відлучаєтесь на хвилину. Авто часто викрадають біля магазинів, заправок, мийок. Багато викрадень також буває холодними ранками, коли власник залишає авто на прогрівання.

Автомобіль, який залишили під ліхтарем, має менше шансів потрапити до рук викрадачів. На стоянці машину бажано залишати в добре освітленому місці.

Правоохоронці не радять залишати в автомобілі наодинці незнайомих людей.

Корисна звичка для автомобілістів - перш ніж вийти з машини, озирнутися довкола і, якщо все гаразд, непомітно увімкнути протиугінний пристрій.

Власників мопедів та скутерів міліція закликає не залишати свій транспорт без нагляду на довгий час. Краще ставити його в гаражі, обладнаному засобами охоронної сигналізації, або автостоянках з охороною.

Коментарі