•  

За борги «Полтававодоканалу» можуть конфіскувати майно

1650
За борги «Полтававодоканалу» можуть конфіскувати майно

Вчора 11 грудня співробітники КП «Полтававодоканал» спільно з працівниками державної виконавчої служби та міліції провели рейд по оселям злісних неплатників комунальних послуг і попередили, за яких умов може бути відключення від водопостачання і навіть конфіскація майна.

Євгенія Кузнецова, начальник абонентського відділу комунального підприємстві повідомила, що борг полтавців за воду складає майже 20 мільйонів гривень. Найзлісніші боржники мають заборгованість у 30 і більше тисяч гривень. За словами комунальників, найчастіше, ті, хто мають величезні борги перед «Водоканалом» - це заможні люди працездатного віку. А от пенсіонери з крихітними пенсіями, в переважній більшості випадків, сплачують за надані послуги вчасно.

За словами Олександра Міщаніна, головного державного виконавця Київського районного відділу Державної виконавчої служби ПМУ юстиції, законом України передбачено, що якщо сума заборгованості складає менше 10 тисяч у боржника стягується рухоме майно (транспортні засоби). Якщо ж борг перевищує відмітку в 10 тисяч гривень, виконавча служба має право на описання нерухомості, яка є у власності і подальшого її продажу, щоб погасити заборгованість. В окремих випадках можливе відключення боржника від мережі водопостачання.

Станом на грудень 2014 року, у судах міста розглядається майже тисяча проваджень проти несумлінних споживачів.

Марина Левчук

Коментарі