•  

За кілька днів полтавські випускники складатимуть ЗНО

310
За кілька днів полтавські випускники складатимуть ЗНО

3 червня стартує зовнішнє незалежне оцінювання. Цього дня випускники складатимуть тести з іноземної мови. 5-6 червня – українська мова та література, 10 червня – російська мова, 12 червня – математика, 14 – географія, 16 – всесвітня історія, 18 – фізика, 20 – історія України, 23 – хімія, 25 – біологія, а заключним стане тест зі світової літератури 27 червня. Для тих, хто з об’єктивних причин не зможе взяти участь у тестуванні, пройдуть ЗНО у додатковій сесії з 1 по 15 липня.

Саме у другій сесії, як повідомляє «Українська правда», пройде ЗНО у Донецькій і Луганській області, у зв’язку із антитерористичною операцією.

За словами міністра освіти Сергія Квіта, якщо ситуація на Донбасі не зміниться, то Київ готовий піти і на більші поступки, навіть дозволивши дітям з цього регіону складати ЗНО беспосередньо в університетах, куди вони хочуть вступати.

Квіт також розповів, що кримчани, яким не вдалось закінчити виші на півострові, можуть індивідуально звертатись у МОН, а кримські випускники, які отримають уже російські дипломи про вищу освіту, цього року зможуть їх обміняти у Херсонській області на українські.

На Полтавщині працюватимуть 46 пунктів тестування ЗНО.

Коментарі