•  

За перевезення пільговиків заплатять понад 8,6 мільйона

110

Сьогодні міськвиконком прийняв рішення компенсувати перевізникам кошти за перевезення пільговиків у громадському транспорті за серпень.

Зазначимо, на минулому засіданні міськвиконкому були затверджені коефіцієнти для компенсації виплат перевізникам. Проте, найближчим часом їх планують переглянути.

http://bastion.tv/news/perevezennyu-pilgovikiv-buti/

А поки перерахунки лише планують провести, з міського бюджету вже виділили 8 млн 650 тис. грн, які виплатять перевізникам наступного тижня. Де-факто, розрахункова палати отримає відповідне розпорядження вже сьогодні, але матиме 3 дні на виконання платежів.

«Міськрада виконала всі зобов'язання перед перевізниками. Тепер вони мають виконати всі зобов’язання, щоб пільгові категорії могли їздити безкоштовно», — прокоментував рішення секретар міськради Олександр Шамота.

Наразі виплати здійснюватимуть за старими розрахунками, які, імовірно, значно завищені. У міськвиконкомі не дають оцінки з цього приводу, та зазначають, що вже шукають підрядника для перерахунку коефіцієнтів.

Між тим, 27 вересня перевізники подали до міськвиконкому папери «Про економічне обґрунтування тарифів», згідно з якими пропонується підняти вартість проїзду до 8 грн 36 копійок.

Коментарі