•  

За підтримки Канадського Фонду Місцевих ініціатив у Лубнах відкриють кризовий центр допомоги переселенцям

110
За підтримки Канадського Фонду Місцевих ініціатив у Лубнах відкриють кризовий центр допомоги переселенцям

У п’ятницю, 09 січня, у Лубнах, в приміщенні центральної районної бібліотеки ім. В. Малика відбудеться відкриття кризового центру для тимчасово переміщених осіб з зони конфлікту на Сході України та АР Крим, передає   на Полтавська обласна молодіжна організація «Твій Світ».

Її керівник Олександр Чепур говорить, що теперішні події на Сході України спонукали активістів розпочати реалізацію проекту, що спрямований на адаптацію, інтеграцію та відновлення повноцінного життя у приймаючих громадах дітей тимчасово переміщених з зони конфлікту та їх родин.

У програмі відкриття: презентація проекту «Створення кризового центру і реалізація програми відновлення життя, адаптації та інтеграції дітей – тимчасово переміщених із зони конфлікту на сході України до умов приймаючих громад в Полтавській області». Також мова буде йти про роль бібліотечних послуг, зокрема надання безкоштовного Інтернету у інформуванні вимушених переселенців про джерела різнобічної допомоги в приймаючих громадах та об’єднання зусиль громади у вирішенні проблем та адаптації на новому місці.

Проект реалізується за фінансової підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив.

Варвара Самохіна

Коментарі