•  

За правду – геть, за fuck – нічого. Вибіркова вседозволеність в Полтавській облраді

3740
За правду – геть, за fuck – нічого. Вибіркова вседозволеність в Полтавській облраді

Олега Підгорного, члена ГО «Громадський Майдан Полтавщини», за вказівкою голови Полтавської облради Олександра Біленького вивели з сесійної зали. Причина – виступ Підгорного, в якому він виявив небажання слухати депутата Полтавської міськради Сергія Чередніченка. Депутата від «Батьківщини» Ігоря Сірика за непристойний жест «fuck» тільки усно попередили.

«Чередніченку дали виступити на сесії обласної ради в часі, відведеного для виступу громади. Мені незрозуміло, який стосунок депутат міськради Чередніченко, до того ж, хворий на шизофренію, має до полтавської громади», - прокоментував Підгорний.


Нагадаємо, 24 листопада 2015 року на сесії облради, під час якої депутати обирали голову Полтавської облради, депутат від «Батьківщини» Ігор Сірик показав непристойний жест полтавській громаді. За це Сірика зі сесійної зали не вивели, обмежившись тільки попередженням.

Зазначимо, начальник управління прокуратури Полтавської області Юрій Кравченко не знайшов складу злочину в жесті «fuck» від Ігоря Сірика.


Чинний голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький також не зміг пояснити ЗМІ, чому Підгорного за позицію щодо депутата міської ради Чередніченка вивели з зали, а кілька місяців тому депутата від «Батьківщини» за публічну образу честі й гідності представників полтавської громади – ні.

Коментарі