•  

За рік у Франції відбулася майже тисяча нападів на католицькі святині

2750
За рік у Франції відбулася майже тисяча нападів на католицькі святині

Впродовж 2018 року французька поліція зафіксувала 129 крадіжок і 877 актів вандалізму, здійснених проти католицьких церков, капличок та інших культових місць.

У 2019 році динаміка нападів не спала. За повідомленням Конференції французьких єпископів в перші три місяці 2019 року у Франції відбулися 228 «насильницьких антихристиянських дій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Клімкін: Головним лобістом російських інтересів сьогодні виступає Франція

Загалом, за даними французького міністерства внутрішніх справ впродовж 2008-2019 років чисельність нападів на католицькі об’єкти зросла в чотири рази.

Мотивація злочинців різна. Одні напади мотивуються звичайними хуліганськими намірами. За іншими стоять мігранти-ісламісти або активісти ультралівих організацій.

Як пише оглядач видання «Real clear politics» Річард Бернштейн, тема нападів часто замовчується у французьких ЗМІ. Серед крупних французьких газет лише консервативне видання «Le Figaro» присвятило цій темі свою передовицю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відносини з Угорщиною: Зеленський наступає на граблі Порошенка

Відсутність відчутного суспільного занепокоєння, пише оглядач, призвела до того, що відомий дисидентською позицією журнал «Causeur» випустив серію статей про напади під загальним заголовком «Вибух антихристиянських актів: жертви, про які ніхто не говорить».

Схоже

Естонські працедавці зневажливі до українських заробітчан

Латвія відмовилась від вищої освіти з російською мовою викладання

Словенські «народні дружини» вимагають присутності армії на державному кордоні

Більше половини французів вважають мігрантів загрозою, понад 70% – не ...

Комуністична ідеологія як норма для народних обранців — поганий приклад ...

Коментарі